Welcome Guest | RSS
Main » 2010 » December » 30 » Xavier Samuel on kõrvuni armunud.
8:38 PM
Xavier Samuel on kõrvuni armunud.
Austraaliast pärit tõusev täht nimega Xavier Samuel tunnistab, et on kõrvuni armunud Euroopast pärit modelli Shermine Shahrivari.

Xavier Samuel, mees kes vaid mõned nädalad tagasi võitis GQ-lt Stiilseima Mehe auhinna, on viimased nädalad veetnud oma kauni tüdruksõbraga Austraalias meeldivalt aega ja tutvustades talle riiki.

See kaunis paar jõudis hiljuti Kuldselt Rannikult tagasi Sydneysse, kus Samuel filmib filmi Bait. Nad jõudsid külastada ka Mulberry suve aiapidu, kus Xavier ja Shermine vaevu lahkusid üksteise juurest.

27-aastane näitleja avalikustab, et ta kohtus Miss Euroopa 2005 kandidaadiga esimest korda 2010. aasta alguses, kui Xavier filmis Anonymoust koos Rhys Ifans-iga. 

"Meil edeneb väga hästi... Ma olen kõrvuni armunud," tunnistab ta Confidentialile ja ta loodab, et Shahrivar viibib jõulude ajal koos temaga oma kodulinnas Adelaides, kus nad külastavad Xavieri perekonda. Noormees plaanib jääda Sydneysse kuni märtsini, et filmida veel-mitte-avalikustatud filmi. 
Category: Lühiuudised | Views: 666 | Added by: Xavvu | Rating: 0.0/0
Total comments: 1
0   Spam
1 Thulani   (2012-03-30 4:08 PM)
Absolutely adorable. Did Samuel punch you in the face by any canhce following the game? Probably not. Amazing that your beautiful little guy has more sense and control than all those big bad basketball boys. (Imagine I delivered that last line in my best baby-talk voice)

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
Menüü
Kategooria
Pildid [19]
Klipid [1]
Intervjuud [7]
Videod [6]
Teated [3]
Telesaated [1]
Paparazzi [0]
Fännikraam [1]
Videointervjuud [3]
Lühiuudised [4]
Arhiiv
Küsitlus
Mida sooviksid lehel rohkem näha?
[ Tulemused · Arhiiv ]
Kokku on vastanud 18 inimest