Welcome Guest | RSS
 

Xavier Samuel on tähtkuju poolest AMBUR (23.11 - 21.12). Kui palju on tähtkuju Tema iseloomu määranud?

Amburile meeldib reisida, kõikide asjade tuumani ise jõuda, vabadus, seadused, asjade tunnetamine.

Amburile ei meeldi kui ta peab olema kodune või paikne, kui teda keelatakse või kui teda kuhjatakse üleliigsete detailidega üle.

Lapsepõlve mõjud ja sel ajal väljakujunenud harjumused võivad hilisemas elus oluliselt mõjutada amburi mõttemaailma.

Amburid on tasakaalukad ja filosoofiahuvilised inimesed. Nad on oma maailmas ja hoiavad hea meelega omaette. See ei tähenda, et neil oleks probleeme suhtlemisega. Amburist mehed on alati naiste lemmikud ja neil on mingisugune imelik vibratsioon, mis naisi köidab.

Amburid on suured seiklejad, tihti sõidavad nad merd. Neil on eriti positiivne ellusuhtumine ja nad leiavad igal pool uusi seiklusi. Nad on alati avatud uutele võimalustele ja pakkumistele. Nad on ambitsioonikad ja jätkavad oma tegevust isegi siis kui nende viimanegi lootus on purustatud. Nad on nii positiivsed, et isegi lüüsaamine ei heiduta neid. Ambur oskab leida asjade vahel kõige uskumatumaid ja ootamatuid seoseid.

Igapäevaelus on ambur kohati ebapraktiline ja järjekindlusetu, kippudes kokkuleppeid ja oma kohustusi unustama. Ambur on väga jutukas ja oskab seltskonnas vestelda sellistel teemadel, mis teisi hirmsasti huvitavad. Oma harukordse fantaasia tõttu liialdab ambur ja teeb jutud veel põnevamaks. Samas ei suru ambur oma arvamust peale ja ei oota ka seda, et teda lõpuni ära kuulataks. Ent tavaliselt kuulatakse amburit nigunii, sest ta oskab asju põnevalt esitada. Kui ambur ise peab midagi kuulama, siis kuulab ta täpselt niikaua, kuni tal igav hakkab ja siis uitab ambur oma mõtetega kuskil kosmoses ringi. Ambur on pigem hea rääkija kui kuulaja. Kui teda huvitav jutt, mida kaaslane räägib, pommitab ta rääkija ohtrate küsimustega üle ja ei jäta enne rahule, kui on teada saanud iga pisemagi detaili.

Vestluste vahele on amburil kombeks teha kahtlaseid vahemärkusi, mida ta ise humoorikaks peab, aga mida teised tihti laus solvangutena võtavad. Amburile meeldib ka teiste jutu vahele puistata võõrkeelseid tsitaate ja huvitavaid väljendeid. Ambur peaks õppima olema veidi vaoshoitum ja taktitundelisem.

Ametitest sobivad amburitele poliitik, õpetaja, filosoof, arheoloog, uurija. Nad on töökad ja omavad head organiseerimisvõimet. Hea meelega võtavad nad alati kõiksugu organiseerimise enda peale. Nad on rahutud ega püsi paigal. Nad kipuvad kiirustama ja tahavad kõike asju eriti kiirelt valmis saada. Nad on fanaatikud, kes oma tahtmise saamiseks läheb kasvõi rauhhti läbi seina! Seetõttu võib ambur oma elu nii mõnedki korrad ohtu asetada.

Amburid ei ole kitsid, mõnikord kipuvad nad isegi priiskama. Nad on ausad, õiglased ja ei salli vassimist ja ebaõiglust.

Oma loomult on nad veidi tagasihoidlikud ja tihti on amburid religioossed inimesed. Neil on väga kõrge moraalitunne ja empaatiavõime.

Amburi tähtkuju all sündinud tegelase sisemaailm ei sarnane välisele, need on kaks erinevat maailma. Amburid ei unusta midagi, kuigi näiliselt andestavad nad alati.

Ambur on tõeotsija ja parim viis tõe teada saamiseks on reisida mööda maailma ringi ja kuulata inimeste arvamusi ja kogemusi. Teadmised on amburitele tõe võti. Nende maailmavaade on avar ja neil ei ole eelarvamusi. Kõige rohkem huvitab amburit küsimus :”Mis on elu mõte?”

Amburid on õrnakesed ja armuvad kergesti, aastas nii umbes 5 korda. Abielluma nad samas ei kiirusta, amburid on rohkem karjääri inimesed. Amburist naised on veidi poisilikud, sportlikud, liikuvad, nad armastavad kunsti ja kirjandust. Ambur naised on ekstravagantsed ja ainulaadsed.

Seksis on nad tagasihoidlikud, aga kohati kontrollivad. Kui nende partner on hea ja truu, on nad ka temale truud. Kui amburid aga leiavad, et neil on põhjust oma kaaslases kahelda, siis võivad nad ka ise endale armukese otsida.

Amburid vajavad vabadust ja neile ei meeldi kui keegi neid piirab või kontrollib. Mõnikord on amburitel raske oma tundeid väljendada ja neid peetakse seetõttu frigiidseteks. Amburi puhul kehtib ütlus, et alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama.


 • Amburid sobivad: jääraga, lõviga, kaaludega, veevalajaga
 • Mittesobivus: sõnniga, vähiga, skorpioniga, kaljukitsega
 • Hingesuguluse võib ambur leida: neitsiga, kaladega
 • Mittesobivus: sõnniga, vähiga, skorpioniga, kaljukitsega
 • Õnnenumbrid: 9, 18, 27, 36, 45, 54
 • Värv: Roosa, violetne
 • Domineervi planteet: jupiter
 • Element: tuli
 • Domineeriv sõnapaar: ma näen
 • Õnnepäev: neljapäev
 • Õnnekivi: ametüst, türkiis
 • Metall: tina
 • Lilled: nartsiss, astelpõõsas, võilill
 • Mida kinkida meessoost amburile: õnnemänge, teleskoop, binokkel, gloobus või atlas, naljaraamat, ajalehe/ajakirja tellimus
 • Mida kinkida naissoost amburile: loteriipiletid, föön, gloobus või atlas, naljaraamat, jalatsid, mp3 mängija, ajalehe/ajakirja tellimus, teleskoop, retk loodusesse.

Buduaar.ee

Menüü
Kategooria
Pildid [19]
Klipid [1]
Intervjuud [7]
Videod [6]
Teated [3]
Telesaated [1]
Paparazzi [0]
Fännikraam [1]
Videointervjuud [3]
Lühiuudised [4]
Arhiiv
Küsitlus
Mida sooviksid lehel rohkem näha?
[ Tulemused · Arhiiv ]
Kokku on vastanud 18 inimest